Przyczepy kempingowePrzyczepy kempingowe Hobby Premium 660 WFU poz.222

powrót do listy ofert

Dane techniczne

Rok produkcji:2014
Długość (m):6,60
Ciężar:2000 kg
Ilość miejsc:4-5
Cena:68 500 zł

Wyposażenie

kuchenka, lodówka, zlewozmywak, łazienka, prysznic, brodzik, umywalka, ogrzewanie, nadmuch, rolety, moskitiery, podgrzewacz wodyOpis

Przyczepy kempingowe Hobby Premium 660 WFU z przodu ma dużą kanapę w kształcie podkowy ze stolikiem - po rozłożeniu wygodne spanie dla 2-3 osób.
W środkowej części na przeciw wejścia jest kuchnia z szerokimi szufladami i szafkami wiszącymi. Obok kuchni jest duże kardo na naczynia kuchenne.
Po lewej stronie wejścia znajduje się szafka na TV a nad nią przeszklona witryna. Dalej jest duża lodówka z zamrażalnikiem i z wieloma półkami.
W dalszej części przyczepy, oddzielona drzwiami przesuwnymi znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim, szafą szafkami stojącymi i wiszącymi.
Z tyłu przyczepy kempingowej jest łazienka. Jest to oddzielne pomieszczenie w którym jest kabina prysznicowa, toaletka z umywalką, lustrami i szafkami na przybory toaletowe oraz WC.
Toaleta ma możliwość włączenia do kanalizacji. Dodatkowym wyposażeniem przyczepy jest przyłącze do wody oraz instalacja TV.